twitter facebook draugiem Strencu Biblioteka - 2012.gads

Sedā dzied Guntis Veits un Kristīne Šomase

Ceturtdien Sedas kultūras namā ar muzikālu Ziemassvētku programmu "Debesis ir tuvu klāt" viesojās Guntis Veits, Kristīne Šomase, Artūrs Palkevičs un Gundars Lintiņš.

Klausīties koncertu ieradās ne tikai sedēnieši, bet arī strencēnieši, jērcēnieši, ēvelieši.


Vairāk lasiet laikrakstā "Ziemeļlatvija" nākamajā nedēļā.

http://www.ziemellatvija.lv/portals/strenci/raksts.html?xml_id=29900

Atjaunotā Sedas kultūras nama aprīkojuma un inventāra iegāde izmaksā vairāk nekā 7000 latu

Aģentūra LETA 25.11.2012. 12:16   Izdrukāt
Atjaunotā Sedas kultūras nama aprīkojuma un inventāra iegāde izmaksā 7862 latus bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN), aģentūra LETA noskaidroja Iepirkumu uzraudzības birojā.

Strenču novada pašvaldības izsludinātajā iepirkumā par uzvarētājiem atzīti vairāki piegādātāji - SIA „GS tehnika", Guna Penka, SIA "Norel IT" un SIA "Lazurīts S".

 

LETA jau ziņoja, ka iepirkums sadalīts piecās daļās. Pašvaldība iegādājas gaismas iekārtas, skaņas iekārtas, datortehniku, aizkarus un žalūzijas, kā arī mēbeles un interjera aprīkojumu, tai skaitā 100 apmeklētāju krēslus.

Strenču novada Sedā rekonstruēto Sedas kultūras namu 1.septembrī atvēra apskatei. Kultūras nama aprīkojums vēl nebija iegādāts.

 

Kultūras namā beigusies rekonstrukcijas darbu pirmā kārta, kuru veica SIA "Vidzemes energoceltnieks" par 126 240 latiem bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN).

 

Kultūras namam, kas bijis slēgts no 1996.gada, veikti fasādes apdares darbi, jumta seguma remontdarbi, logu aiļu un rāmju remonts, stiklojuma atjaunošana, ieejas pakāpienu remonts, izbūvēts ieejas mezgls cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, atjaunota elektroinstalācija, sakārtota ūdensapgādes un kanalizācijas sistēma, sakārtota apkures sistēma, daļai iekštelpu veikti iekšējie apdares darbi un atjaunots grīdas segums, izveidotas piemērotas telpas personālam, izbūvēta skatuve, garderobe un tualetes.

 

Kultūras namā atjaunots elektrības pievads, pievienots ūdensvads un kanalizācija. Atbilstoši tehniskajā projektā paredzētajam pārveidota iekštelpu konfigurācija.

 

Kultūras centra ēka Sedā celta 1959.gadā.

http://www.ziemellatvija.lv/portals/strenci/raksts.html?xml_id=29465

Bērnu svētki Sedā aizvadīti

Strenču vidusskolas Sedas filiālē sestdien ir aizvadīti novada Bērnu svētki. Šoreiz to rīkošana bija uzticēta aģentūrai "Pārsteigumu karuselis". Apmeklētāji atzīst, ka bija ļoti jauki. Trūkums vien tas, ka slikto laikapstākļu dēļ pasākums notika šaurajā skolas vestibilā, nevis stadionā, kā sākotnēji bija paredzēts.

"Saietā aģentūra "Pārsteigumu karuselis" patiešām bija sagādājusi daudz dažādu pārsteigumu. Bērniem jo īpaši patika lielās lelles - vilks, zaķis, lapsa un divas Sarkangalvītes. Mazuļi gluži vai lipa klāt šīm lellēm," stāsta novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Ginta Gailīte.

 

Šajā aģentūrā no Rīgas darbojas Kašers, Jogija un citi šova pasaulē pazīstami jaunieši. Kultūras centra vadītājas vietniece Sarmīte Caune uzsver, ka viņi ir sava darba profesionāļi, tāpēc prot lieliski sadarboties ar bērniem.


 Vairāk laikrakstā "Ziemeļlatvija".

http://www.ziemellatvija.lv/portals/strenci/raksts.html?xml_id=28420
23937

STRENČU NOVADA BĒRNU SVĒTKI "SARKANGALVĪTES PASAKĀ..."
24.05.2012


3.jūnijā plkst. 10.00

Sedas pilsētas stadionā notiks

 Strenču novada BĒRNU SVĒTKI

"Sarkangalvītes pasakā..."

Kursēs autobuss:

par transporta nepieciešamību zvanīt līdz 29. maijam,

tālruņi: 64715659; 64715660


http://www.strencunovads.lv/aktualitates/strencu-novada-bernu-svetki-quotsarkangalvites-pasakaquot


Sedā ziema aizvadīta

Sedas stadionā uz Masļeņicu, tas ir, ziemas pavadīšanu, bija ieradušies vairāk nekā 120 dalībnieku. Gan organizatori, gan dalībnieki bija ļoti apmierināti.

 

"Bija patiešām lustīgi. Domāju, ka pie mums ikviens labi jutās. Pankūkas dāvāja "Irinal" vadītājs Oļegs Ragilo. Mēs parūpējāmies par medu un ievārījumu," smaida Sedas pilsētas kultūras dzīves organizatore Arta Šomase.

 

Svētkos bija ieradusies pati Masļeņica un stāstīja par katru no septiņām svētku dienām. Pati interesantākā ir septītā - svētdiena - Piedošanas diena, kad cits citam lūdz piedošanu un to arī saņem. Tieši svētdien Sedas folkloras ansamblis "Sudaruška" un Jērcēnu pagasta folkloras kopa "Mežābele" devās uz Zilokalnu. Tur notika šī piedošanas lūgšana un saņemšana. Vairāk lasiet laikrakstā "Ziemeļlatvija".

http://www.ziemellatvija.lv/portals/strenci/raksts.html?xml_id=25982

Tulkotājs
Ieejas forma
Kalendārs
«  Maijs 2018  »
PrOTCPkSSv
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0