twitter facebook draugiem Strencu Biblioteka - 2014.gads

Pabeigti Strenču vidusskolas renovācijas darbi7

Vasaras otrajā pusē un rudenī Strenču pilsētas vidusskolā norisinājās ēkas logu, ārdurvju nomaiņa un pēdējā stāva siltināšana, aģentūru LETA informēja Strenču novada domes Plānošanas un attīstības nodaļas projektu vadītāja Zaiga Auniņa.Skolā tika nomainīti visi logi, vitrīnas un ārdurvis, kā arī ieklāts pārsegumu konstrukciju siltumizolācijas slānis. 

Darbus veica pilnsabiedrība VJM.Nomainot visus logus un durvis, kā arī nosiltinot bēniņu pārsegumu, ir uzlabots ēkas tehniskais stāvoklis, ēkas energoefektivitāte un ugunsdrošība, nodrošinot atbilstošu komforta līmeni apkures periodā. Tas turpmākajā ekspluatācijā ļaus būtiski samazināt siltumenerģijas patēriņu un skolas uzturēšanas izmaksas. 

Projekta īstenošanas rezultātā paredzēts panākt CO2 emisiju samazinājumu par 82 tonnām.Kopējās attiecināmās projekta izmaksas ir 181 647 eiro, 85% no projekta attiecināmajām izmaksām jeb 154 400 eiro finansēja Klimata pārmaiņu finanšu instruments, savukārt 15% no projekta attiecināmajām izmaksām jeb 27 247 eiro un neattiecināmās izmaksas - 2145 eiro - finansēja no pašvaldības budžeta.

http://ziemellatvija.diena.lv/novadu-zinas/strenci/pabeigti-strencu-vidusskolas-renovacijas-darbi-92739

Strenču vidusskolai - 1460 eiro hokeja laukuma labiekārtošanai

Latvijas Televīzijas un Aldara rīkotās akcijas Iekārto savu hokeja laukumu ietvaros ir izvēlēti astoņi labākie projekti no visas Latvijas, kas saņems finansiālu atbalstu 10 000 eiro apmērā atklāto hokeja laukumu labiekārtošanai. Kopā akcijas ietvaros tika saņemti 44 projektu pieteikumi par kopēju summu aptuveni 100 000 eiro.

 

Atbalsts tika meklēts gan pilnīgi jaunu hokeja laukumu izbūvei, gan arī esošo projektu uzlabošanai un pilnveidei. Visbiežāk pieteikumos finansējums prasīts āra hokeja laukumu apmalēm, aizsargtīkliem un apgaismojumam.

 

„Iesniegto projektu skaits un prasītās naudas summas liecina, ka cilvēki reģionos patiesi vēlas aktīvi nodarboties ar sportu, taču ne vienmēr tam pietiek vietas un līdzekļu. Mēs ceram, ka laika gaitā ar šīs akcijas palīdzību mums izdosies sakārtot arvien vairāk hokeja laukumu visā Latvijā, lai hokeja entuziastiem un slidot gribētājiem būtu vieta, kur baudīt ziemas priekus,” saka AS Aldaris komunikāciju direktore Laura Krastiņa.

 

Finansējums tika piešķirts sekojošiem projektiem:

biedrībai Cits Silakrogs Ropažu novadā – 300 eiro materiālu iegādei hokeja vārtu izgatavošanai;

Ventspils novada Ancei – 600 eiro apgaismojuma iegādei; 

Valdlaučiem Ķekavas novadā – 870 eiro speciālās plēves un apgaismojuma iegādei;

Rugājiem, Rugāju novadā – 920 eiro aizsargtīkla iegādei;

biedrībai Austrumvilki Balvos – 1000 eiro apgaismojuma iegādei;

Strenču vidusskolas sporta laukumam – 1460 eiro apmaļu uzstādīšanai;

Viļāniem – 1550 eiro apmaļu uzstādīšanai;

Nītaures jauniešu organizācijai Nītaureņi – 3300 eiro atklātā hokeja laukuma ierīkošanai.

 

„Ir liels prieks, ka varam reāli atbalstīt lielākos Latvijas hokeja entuziastus-amatierus, kas nereti tikai pašu spēkiem vien ir izveidojuši āra hokeja laukumus. Lasot iesniegtos projektus, brīžiem tiešām pārskrēja pār kauliem tirpas, saprotot, cik svarīgs šāds neliels hokeja laukums ir vietējā ciema vai novada iedzīvotājiem. Es aicinu nenokārt galvas tos, kas šogad nesaņēma finansējumu, jo esmu drošs, ka kopā ar Aldari arī nākamgad rīkosim šādu akciju,” saka sporta žurnālists un LTV Tautas sports kurētājs Uģis Joksts. 

 

Žūrija, kuras sastāvā bija a/s Aldaris un LTV Tautas sporta pārstāvji, hokejists Rodrigo Laviņš un amatieru hokeja entuziasts Toms Sproģis, projektus vērtēja, ņemot vērā to mērķus, lietotāju un iesaistīto entuziastu skaitu, hokeja aktīvistu jau ieguldīto darbu, mērķtiecību, rekomendācijas un arī ģeogrāfisko izvietojumu, lai atbalstītie projekti aptvertu iespējami daudz potenciālo hokeja spēlētāju, kā arī attīstītu amatieru sportu Latvijas reģionos.

http://ziemellatvija.diena.lv/novadu-zinas/strenci/strencu-pilseta/strencu-vidusskolai-1460-eiro-hokeja-laukuma-labiekartosanai-91602

Renovēs Strenču vidusskolu 9

Šī gada 30.jūnijā Rīgā tika parakstīts līgums starp LR Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, SIA „Vides investīciju fonds” un Strenču novada domi par KPFI līdzfinansētā projekta „Strenču novada vidusskolas ēkas logu, ārdurvju nomaiņa un pēdējā stāva pārseguma siltināšana Rīgas ielā 13” (ID Nr. KPFI-15.3/124) realizāciju.

Projekta mērķis ir samazināt oglekļa dioksīda emisiju un samazināt siltumenerģijas patēriņu Strenču novada vidusskolas ēkai Rīgas ielā 13, Strenčos, Strenču novadā, paredzot logu, vitrīnu un ārdurvju nomaiņu un pēdējā stāva pārseguma siltināšanu.


Par būvdarbu veikšanu iepirkuma rezultātā ir noslēgts līgums ar SIA „VJM”. Projekta tehnisko dokumentāciju izstrādāja SIA „BM projekts”. Projekta ietvaros veiktās aktivitātes ļaus būtiski samazināt siltumenerģijas patēriņu, kas sekmēs arī ēkas uzturēšanas izmaksu samazinājumu. 


Projekta rezultātā tiks samazināta CO2 emisija, kas ir ļoti nozīmīgi videi kopumā. Uzlabojot ēkas energoefektivitāti, pašvaldībai tiks nodrošināta iespēja pilnvērtīgi uzturēt ēku, lai tā ilgstoši veiktu savu funkciju kā izglītības iestāžu ēka.


Projekts tiek realizēts Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta finansēto projektu atklāta konkursa „Kompleksi risinājumi siltumnīcefekta gāzu emisijas samazināšanai” ietvaros. KPFI līdzekļi – 85% no attiecināmajām izmaksām – EUR 154 399.64, Strenču novada domes līdzekļi – 15% - EUR 27 247.00.

http://ziemellatvija.diena.lv/novadu-zinas/strenci/renoves-strencu-vidusskolu-85336

Tulkotājs
Ieejas forma
Kalendārs
«  Maijs 2018  »
PrOTCPkSSv
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0