twitter facebook draugiem Strencu Biblioteka - Glabiet bērnus Strenču nodaļa
 

Mums raksta:Labie darbi nekad nevar būt par daudz.  16

 

Ir sācies Jauns gads. Strenču novada bērniem tas sākas ar jautru karnevālu, kuru rīko biedrības ‘’Glābiet bērnus’’ priekšsēdētaja Velga Graumane.


Karnevāls katru gadu tiek apmeklēts kuplā skaitā. Šogad bija 116 bērni maskās. Ļoti jauki bija redzēt, ka arī trīs ģimenes bija ģērbušās maskās. Tas tikai nozīmē, ka šis karnevāls tiek gaidīts un pie maskām jau laicīgi tiek piedomāts. Prieks bērnu acīs bija liels un vēl klāt jautrībai, kurā ievilka Lācis un Sienāzis pasākuma beigās visiem, visiem bija dāvanas, kuras sarūpēja Graumanes kundze.

Biedrības priekšsēdētājai var veltīt daudz pateicības vārdus, jo viņa strādā no visas sirds. Graumanes kundze arī sarūpē pārtikas pakas, vēl paspēj realizēt projektu, kurā daudzas ģimenes no visa novada mācījās nūjot, un saprast, cik daudz tas palīdz veselībai. 

Labos darbus varētu uzskaitīt vēl un vēl. Un gribam novēlēt Graumanes kundzei, lai pietiek spēka un atbalsta arī turpmāk darboties novada iedzīvotāju labā.

Daudzo bērnu un vecāku vārdā novēl Līga Smirnova

 

Būs karnevāls bērniem

 


Šo svētdien, 19. janvārī, Strenču kultūras namā notiks ikgadējais karnevāls bērniem, ko rīko biedrības "Glābiet bērnus” Strenču novada nodaļa.
Karnevālā var piedalīties arī bērni no citiem novadiem, tikai viņiem, tāpat kā visiem pārējiem, jābūt maskās, informē biedrības "Glābiet bērnus” Strenču novada nodaļas vadītāja Velga Graumane. 

Šogad uz pasākumu bērnus aicina Sienāzis un Lācis. "Abi nevar doties ziemas guļā, jo joprojām nav sniega. Tad nu visi kopā mēģināsim šo jautājumu atrisināt ar rotaļām, dejām, atrakcijām un citām aktivitātēm,” intriģē V. Graumane. 

Karnevāls sāksies pulksten 12. Būs arī masku parāde. Maskas vērtēs žūrija. Labākās saņems īpašas balvas, bet apbalvotas tiks visas. Pateicoties sponsoru atbalstam, bērni arī šogad tiks cienāti ar gardumiem un atspirdzinošiem dzērieniem. 

Karnevāls, ko ik gadu janvārī Strenčos rīko "Glābiet bērnus” vietējā nodaļa, ir iecienīts pasākums. Pērn to apmeklēja vairāk nekā 100 bērnu.
 http://ziemellatvija.diena.lv/novadu-zinas/strenci/bus-karnevals-berniem-76405

Tulkotājs
Ieejas forma
Kalendārs
«  Aprīlis 2017  »
PrOTCPkSSv
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0