twitter facebook draugiem Strencu Biblioteka - Glabiet bērnus Strenču nodaļa

Būs karnevāls Strenču novada bērniem

Vairs nav daudz laika darināt maskas, taču vēl var pagūt, lai šo svētdien, 22. janvārī, dotos uz Strenču novada kultūras centru. 

 

Tur pulksten 12 sāksies ikgadējais karnevāls bērniem, ko rīko biedrības “Glābiet bērnus” Strenču novada nodaļa un kurā balvas saņems visi dalībnieki. Tikai jāņem vērā, ka ierašanās maskās ir obligāta, atgādina “Glābiet bērnus” Strenču novada nodaļas vadītāja Velga Graumane. Savu vērtējumu teiks arī karnevāla žūrija.

Karnevālā gaidīs dalībniekus gan no Strenču novada, gan tuvākas un tālākas apkārtnes.

“Kā jau ierasts, būs dažādas jautras atrakcijas, rotaļas, mīklu minēšana, grāmatu galds un disenīte kopā ar pasākuma vadītāju, kura vārdu līdz karnevālam paturēsim noslēpumā,” teic V. Graumane.

Neizpaliks arī bezmaksas cienasts, ar kuru varēs šoreiz našķoties kultūras nama kafejnīcā.

Lai pasākums izdotos,  to sarīkot un  balvas sagādāt palīdz sponsori: labdarības fonds Ziedot.lv, Latvijas Samariešu apvienība, firma “Centrum”, 12. Saeimas deputāts Romāns Naudiņš,  bijusī ilggadējā Saeimas deputāte, novadniece  Ilma Čepāne. Kā jau ierasts, vitamīnus veselības profilaksei karnevāla dalībniekiem dāvinās SIA “Strenču aptieka”.

Par to, lai uz karnevālu un pēc tam atpakaļ uz mājām tiktu bērni no Sedas un Jērcēnu un Plāņu pagastiem, parūpēsies Strenču novada dome, nosūtot reisā pa novadu savu transportu.  Maršruta grafiks būs klāt pie novadā izliktajām karnevāla afišām.

“Gaidām mūsu karnevālā! Maskas vienmēr izcēlušās ar radošu, interesantu izdomu, un ceram, ka arī šogad būs daudz pašu darinātu masku,” novēl V. Graumane.

http://ziemellatvija.diena.lv/novadu-zinas/strenci/bus-karnevals-strencu-novada-berniem-128372

Mums raksta:Labie darbi nekad nevar būt par daudz.  16

 

Ir sācies Jauns gads. Strenču novada bērniem tas sākas ar jautru karnevālu, kuru rīko biedrības ‘’Glābiet bērnus’’ priekšsēdētaja Velga Graumane.


Karnevāls katru gadu tiek apmeklēts kuplā skaitā. Šogad bija 116 bērni maskās. Ļoti jauki bija redzēt, ka arī trīs ģimenes bija ģērbušās maskās. Tas tikai nozīmē, ka šis karnevāls tiek gaidīts un pie maskām jau laicīgi tiek piedomāts. Prieks bērnu acīs bija liels un vēl klāt jautrībai, kurā ievilka Lācis un Sienāzis pasākuma beigās visiem, visiem bija dāvanas, kuras sarūpēja Graumanes kundze.

Biedrības priekšsēdētājai var veltīt daudz pateicības vārdus, jo viņa strādā no visas sirds. Graumanes kundze arī sarūpē pārtikas pakas, vēl paspēj realizēt projektu, kurā daudzas ģimenes no visa novada mācījās nūjot, un saprast, cik daudz tas palīdz veselībai. 

Labos darbus varētu uzskaitīt vēl un vēl. Un gribam novēlēt Graumanes kundzei, lai pietiek spēka un atbalsta arī turpmāk darboties novada iedzīvotāju labā.

Daudzo bērnu un vecāku vārdā novēl Līga Smirnova

 

Būs karnevāls bērniem

 


Šo svētdien, 19. janvārī, Strenču kultūras namā notiks ikgadējais karnevāls bērniem, ko rīko biedrības "Glābiet bērnus” Strenču novada nodaļa.
Karnevālā var piedalīties arī bērni no citiem novadiem, tikai viņiem, tāpat kā visiem pārējiem, jābūt maskās, informē biedrības "Glābiet bērnus” Strenču novada nodaļas vadītāja Velga Graumane. 

Šogad uz pasākumu bērnus aicina Sienāzis un Lācis. "Abi nevar doties ziemas guļā, jo joprojām nav sniega. Tad nu visi kopā mēģināsim šo jautājumu atrisināt ar rotaļām, dejām, atrakcijām un citām aktivitātēm,” intriģē V. Graumane. 

Karnevāls sāksies pulksten 12. Būs arī masku parāde. Maskas vērtēs žūrija. Labākās saņems īpašas balvas, bet apbalvotas tiks visas. Pateicoties sponsoru atbalstam, bērni arī šogad tiks cienāti ar gardumiem un atspirdzinošiem dzērieniem. 

Karnevāls, ko ik gadu janvārī Strenčos rīko "Glābiet bērnus” vietējā nodaļa, ir iecienīts pasākums. Pērn to apmeklēja vairāk nekā 100 bērnu.
 http://ziemellatvija.diena.lv/novadu-zinas/strenci/bus-karnevals-berniem-76405

Tulkotājs
Ieejas forma
Kalendārs
«  Aprīlis 2018  »
PrOTCPkSSv
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Statistika

Kopā Online: 2
Viesi: 2
Lietotāji: 0