twitter facebook draugiem Strencu Biblioteka - Plāņu tautas nams

Plāņu tautas namā varēs noskatīties latviešu izrādi "Cīrulīši”

Strenču novada kultūras centra vadītājas vietniece Sarmīte Caune informē, ka ceturtdien, 9. maijā, pulksten 19 Plāņu tautas namā pagasta iedzīvotāji varēs noskatīties Harija Gulbja lugas "Cīrulīši” izrādi. To plānēniešiem izrādīs Smiltenes pagasta teātris "Trīnis”.

http://ziemellatvija.diena.lv/novadu-zinas/strenci/planu-pagasts/planu-tautas-nama-vares-noskatities-latviesu-izradi-cirulisi-64249


Plāņos – mīlestībai veltīts koncerts

Plāņu tautas namā svētdien, 5. maijā pulksten 19 notiks pasākums "Raibais koncerts, veltīts mīlestībai”.

Koncertā piedalīsies Launkalnes tautas nama sievu vokālais ansamblis "Anemones”, Blomes tautas nama vīru vokālais ansamblis, Smiltenes Valsts tehnikuma vidējās paaudzes deju kolektīvs "Sanācēji”, Plāņu tautas nama jauktais vokālais ansamblis "Liesma”, Ilzenes kultūras nama jauktais vokālais ansamblis un Sedas kultūras nama krievu tautas nama ansamblis "Sudāruška”.
Pēc koncerta būs dejas. Organizatori ballētājiem aicina līdzi ņemt "groziņus”.

http://ziemellatvija.diena.lv/novadu-zinas/strenci/planu-pagasts/planos-milestibai-veltits-koncerts-63602

Plāņu pagasta biedrība "Kāre” izstrādā projektu "Lai "Liesma” liesmo” 21

Lai gan ziemas mēnešos nedaudz pierimušas biedrības "Kāre” aktivitātes, taču priekšsēdētāja Rita Zeltīte Treisnere uzskata, ka ir izdevies paveikt svētīgu darbu. Kopīgiem spēkiem iesniegšanai Borisa un Ināras Teterevu fondā tapis projekts "Lai "Liesma” liesmo”.

Projekts izstrādāts, lai pagasta jauktā vokālā ansambļa "Liesma” dalībniekiem sagādātu jaunus koncerttērpus. Biedrības priekšsēdētāja cer, ka projekts tiks atbalstīts, un pagasta dziedātāji uzstāsies rudzupuķu zilos tērpos.

http://www.ziemellatvija.lv/valasprieki/nevalstiskas-organizacijas/planu-pagasta-biedriba-kare-izstrada-projektu-lai-liesma-liesmo-61481


Plāņos pasākumi notiks


Inga Karpova 26.10.2011. 11:13 Izdrukāt
Sazinoties ar Plāņu pagasta kultūras dzīves organizatori Sarmīti Cauni, viņa pastāsta, ka paralēli darbam Plāņos jau kādu laiku strādā arī Strenču pilsētas kultūras centrā.


S. Caune mierina, ka Plāņus neatstās novārtā, un sola, ka vismaz divas reizes mēnesī pagasta iedzīvotāji varēs apmeklēt Plāņu tautas namu vai biedrības "Kāre" rīkotos pasākumus. Iecerēts, ka vēl šomēnes "Kāres" jaunatklātajā izstāžu zālē varēs aplūkot aizsaulē aizgājušās smiltenietes Birutas Žurovskas gleznu izstāde, kā arī notiks viņas dzejas lasījumi.Šī būs jau otrā izstāde, kura iekārtota jaunajās telpās. S. Caune novērojusi, ka plānēnieši vēlas apskatīt reālas lietas, piemēram, rokdarbus, tāpēc tas izstāžu rīkotājiem ir jāņem vērā un jācenšas atrast izstāžu tematiku, kura interesētu pagasta iedzīvotājiem. Pirmā izstādē bija aplūkojami rokdarbi, kas tiešām ieinteresēja apmeklētājus.


Jau zināms, ka novembrī pagastā būs divi pasākumi. 16. novembrī, atzīmējot Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienu, Jaunklidža saieta namā koncertu sniegs Strenču jauktais koris "Rītu puse". Pēc koncerta pie saieta nama būs svecīšu ugunskurs. Savukārt 17. novembrī Plāņu tautas namā uzstāsies Alūksnes novada Veclaicenes kultūras nama dziedošo kolektīvu koncerts. Pēc koncerta būs balle, kurā spēlēs valmierieši "Hardijs un Co".

http://www.ziemellatvija.lv/portals/strenci/raksts.html?xml_id=24185


Plāņu pagastā "Kraukšķīša Ziemassvētki”

Santa Sinka 08.12.2009. 13:25   Izdrukāt
Pagasta tautas nama vadītāja Sarmīte Caune stāsta, ka pašdarbnieki kopā ar skolēniem gatavojas Ziemassvētkiem, veidojot uzvedumu "Kraukšķīša Ziemassvētki".

 

Tajā iesaistījušies visi skolēni. "Uzvedums ar dejām un dziesmām būs gatavs pavisam drīz. To mēs publikai rādīsim 18. decembrī," saka S. Caune.


Šajā dienā pulksten 17.00 ikviens Plāņu pagasta iedzīvotājs aicināts uz "Kraukšķīša Ziemassvētkiem" tautas namā. Šī pasākuma laikā bērni un skolēni līdz 9. klasei saņems svētku paciņas, ko sarūpējis kāds labdaris.

 

"Esam pateicīgi uzņēmējam Mārim Šlokenbergam no Rīgas, kurš mūsu bērniem dāvina saldumu paciņas. Tas patiesi ir Ziemassvētku brīnums," priecājas Plāņu tautas nama vadītāja.

http://ziemellatvija.lv/portals/strenci/raksts.html?xml_id=11696

Plāņos top lugas iestudējums

Inga Karpova 21.10.2009. 12:42   Izdrukāt
Jaunajā sezonā Plāņu pagastā izveidoti jauni pašdarbības kolektīvi - meiteņu vokālais ansamblis un tautisko deju kolektīvs. Tautas nama vadītāja Sarmīte Caune secinājusi, ka pagastā visaktīvākie ir bērni. Diemžēl pieaugušos izkustināt mērot ceļu uz tautas namu ir gandrīz neiespējami.

Sarmīte Caune Plāņos strādā tikai otro gadu un sapņo, kādreiz, iespējams, pagasta kolektīvi varētu piedalīties skolēnu Dziesmu un deju svētkos. Lai to īstenotu, pagastā izveidots tautisko deju kolektīvs, kuru vada TDA "Ieviņa" dejotāja Inga Zostiņa.

 

Nenoliedzami, Sarmītei ir ideju pilna galva. Lai vietējās kultūras aktivitātēs iesaistītu arī pieaugušos, ir izveidots dramatiskais kolektīvs...

 

Vairāk lasiet laikrakstā "Ziemelļatvija" ceturtdien, 22. oktobrī.

http://ziemellatvija.lv/portals/strenci/raksts.html?xml_id=10639
Tulkotājs
Ieejas forma
Kalendārs
«  Maijs 2018  »
PrOTCPkSSv
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0